Összefoglaló 2024. február 28., szerda

U16: Veszprém - DVTK 2-3 (0-1, 2-2)

Az U16-os korosztály számára kiírt Magyar Kupa sorozat 4. fordulójához érkeztek a még versenyben maradt csapatok. A DVTK együttese Veszprémben vendégszerepelt, és szoros mérkőzésen, a hosszabbításban szerzett góllal harcolta ki a továbbjutást.

Országos U16-os Kupa, 4. forduló

Veszprémi FC USE - Diósgyőri VTK 2-3 (0-1, 2-2) hosszabbítás után

Veszprém, Játékvezető: Fehér Viktor (Köves Kristóf, Fontányi Liza).
VFC USE: Szalay M. - Budai B., Horváth P., Eichberger M., Hideg B., Fekete B., Orvos-Nagy M., Lencsés D., Albrecht A., Zsámpár O., Pap O. Vezetőedző:  Kozma Csaba.
Diósgyőri VTK: T. Molokopieiev - Farkas R., Szabó M., Juhász K., Lengyel V., Varga I., Meggyesfalvi B., Bordás B., Ádám L., László S., László Zs. Vezetőedző: Icsó Zsolt.
Csere: Eichberger M. helyett Micskó K. a 60., Budai B. helyett Wittmann A. a 60., Meggyesfalvi B. helyett Zsilvölgyi Cs. a 60., Ádám L. helyett Oláh R. a 60., Lengyel V. helyett Khier Bek Á. a 90+1., Lencsés D. helyett Morauszki K. a 90+1., Albrecht A. helyett Kálmánfi M. a 106., Juhász K. helyett Y. Vakuliak a 106., László Zs. helyett Gulácsi M. a 112., Hideg B. helyett Szigeti M. a 119. percben.
Sárga lap: Wittmann A. a 76. percben.
Gólszerző: Bordás B. (0-1) a 34., Varga I. (0-2) az 50., Fekete B. (1-2) a 64., Lengyel V. (öngól, 2-2) a 70., László Zs. (2-3) a 106. percben.

Icsó Zsolt: - Igazi kupamérkőzés volt, jó hangulatban, sok izgalommal tarkítva. Hatvan percig jól kontrolláltuk a mérkőzést, sok helyzetet alakítottunk ki. Kétgólos vezetésünk után a saját dolgunkat nehezítettük meg. Öt perc alatt két gólt ajándékoztunk az ellenfelünknek.  A csapatom mentális erejét mutatja, hogy a negatív eseményeket jól reagáltuk le. A hosszabbításban pedig teljesen megérdemelten megszereztük a győzelmet és ezzel a továbbjutást. Gratulálok a csapatomnak és sok sikert kívánunk a Veszprémnek.