Befejezés
90'+2

Történet

90' +2
Véget ért a mérkőzés, DVTK - Vác 2-0 (1-0) Gólszerző: Ioannidis (1-0) a 30., Bacsa (2-0) a 87. percben Véget ért a mérkőzés, DVTK - Vác 2-0 (1-0) Gólszerző: Ioannidis (1-0) a 30., Bacsa (2-0) a 87. percben
90'
2 perc hosszabbítás következik
90'
előbb Ugraitól láthattunk szép cseleket, majd Kocsis lőtt távolról nem sokkal a kapu mellé
87'
Diósgyőri szöglet balról, Ugrai első beadását kifejelték a védők, visszakerült hozzá több csellel befelé húzott a 16-os előterében, lövése elakadt, de így sikerült balról középre adni, ahol végül Bacsa Patrik elé került, aki közelről nem hibázott, 2-0 Diósgyőri szöglet balról, Ugrai első beadását kifejelték a védők, visszakerült hozzá több csellel befelé húzott a 16-os előterében, lövése elakadt, de így sikerült balról középre adni, ahol végül Bacsa Patrik elé került, aki közelről nem hibázott, 2-0
86'
Sárga lapot kapott Zsolnai Richárd Sárga lapot kapott Zsolnai Richárd
84'
Csere: Kákonyi Dániel helyett D'Urso Giuliano Csere: Kákonyi Dániel helyett D'Urso Giuliano
82'
Csere: Tóth Barnabás helyett Ugrai Roland Csere: Tóth Barnabás helyett Ugrai Roland
81'
Sárga lapot kapott Gulyás Máté Szarka rángatásáért Sárga lapot kapott Gulyás Máté Szarka rángatásáért
78'
Hasani jobb oldali oldalszabadrúgása után Lipták csúsztatott, majd Karan lövése vágódott ki, amit Kocsis emelt újra középre ezúttal balról, Karan fejese a jobb oldali kapufa mellett ment el mésfél méterrel