Október 14-én, szombaton a diák 1 és diák 2 korcsoportos fiatal birkózó palánták Orosházán szálltak harcba az érmekért és az országos döntőbe kerülésért a területi diákolimpián. A Diák 2-es korcsoportban 54 kg-ban Bíró Vince aranyérmet nyert, míg a további diósgyőri indulók három érmet szereztek a kisebb súlycsoportokban. A diák 1-esek mezőnyében 50 kg-ban Czakó Regő bizonyult a legjobbnak, míg 69 kg-ban Halász Ádám állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára. Rajtuk kívül hat érmet gyűjtöttek még a korcsoportban indulóink, amivel a DVTK-Miskolci Sportiskola összesen 3 arany-, 3 ezüst- és 6 bronzéremmel zárta a megmérettetést.